המלצות

אני ממליץ בחום על שירותיו של אפי הוא עזר לנו למצוא ביטוח בריאות מותאם לצרכים שלנו וחסך לנו מאות שקלים בשנה. הוא היה מאוד מקצועי, קשוב ואמין. תודה רבה!

יוסי בן 42 - ראשון לציון

אחרי שעברתי בין כמה סוכני ביטוח, סוף סוף מצאתי את המקום הנכון בשבילי. הוא הקשיב לצרכים שלי והתאים תוכניות בהתאם לעיסוקי, ולמצבי המשפחתי. התוצאות היו מדהימות, ואני סוף סוף מרוצה מהשירות!

מעיין בת 35 - רמת גן

אפי ייעץ לי בנושא החיסכון שלי, ואני מופתע מהתוצאות! הייתי בתוכנית שלא הייתה טובה בשבילי ושלמתי המון על דמי ניהול הסברת לי בדיוק את ההשלכות ובזכותך חסכתי המון כסף מיותר תוך כדי תשואות גבוהות יותר. תודה רבה!

אלעד בן 41 - הוד השרון

אני רוצה להודות לאפי על כל העזרה שקיבלתי. הוא עבד איתי בצורה מקצועית ואישית, והתוצאות שהוא השיג עבורי  היו פשוט מעולים. ממליץ לכל מי שמחפש ייעוץ פיננסי אמין!

אלירן בן 34 - ירושלים

אחרי שנים של אי-שביעות רצון מסוכן ביטוח אחר, פגשתי את אפי הוא הבין בדיוק מה שאני צריך והציע לי את התוכניות המתאימים ביותר. מרגיש שאני בידיים טובות

יהודה בן 51 - באר יעקב

לפני שפניתי אליכם לא ידעתי שאפשר לחסוך כל כך הרבה בביטוחים ששילמתי. הוא עבד איתי בצורה מעמיקה ואכן הצליח לחסוך על העלויות ולשפר את התנאים. ממליצה בכל הלב.

ניר בן 47 - הרצליה

שמעתי על אפי מחברה טובה שכבר עבדה אתו, וזאת הייתה המלצה משמעותית מאוד. הוא טיפל בכל הצרכים שלי בנוגע לחסכונות שלי בצורה מקצועית ויעילה. אני ממליצה עליו בחום. 

שירה בת 53 - גבעתיים

כאדם דתי, חשוב לי שהמתכנן הפיננסי שלי יבין את העקרונות והערכים שלי. אפי התייעץ איתי בכל התהליך ומצא לי תוכנית שתתאים לעקרונות שלי, למשל מסלול השקעה כשר אני ממליץ בחום עליו לכל מי שמחפש ייעוץ פנסיוני מקצועי ואמין.

 

משה בן 49 - ירושלים

אחרי תאונה שעברתי והייתי מושבתת בבית חצי שנה אפי עזר לי בתביעת אובדן כושר עבודה ובזכותו ניצחתי את התביעה. ממליצה בחום על שירותיו

יפעת בת 44 - חיפה