1
2
3
4

מה אנחנו עושים בעצם?

לא כל חברות הביטוח או בתי ההשקעות מאפשרות לתת הלוואות וגם כאלה שכן התנאים בהם אינם זהים. אנחנו נדאג לאתר עבורכם חברת ביטוח או בית השקעות שגם תדאג לתת לכם הלוואה בתנאים מיטביים וגם תשואות גבוהות, וכך להנות משני העולמות גם הלוואה זולה וגם תשואות גבוהות.

הלוואות מקרן ההשתלמות, פנסיה, גמל : המדריך המלא

1. המצב הכלכלי בישראל

כ- 80% ממשקי הבית בישראל צורכים אשראי כזה או אחר בין אם זה באוברדרפט, אשראי עסקי, הלוואה לחופשה מחזור הלוואות יקרות יותר ועוד.. כדי להתמודד עם המצב רבים פונים לבנקים, לחברות האשראי, או להלוואות חוץ בנקאיות. בסביבת הריבית כיום, מדובר בהלוואות מאוד יקרות.

יש אפשרות אחרת: הלוואות מקרן ההשתלמות קופות גמל או קרן פנסיה. באמצעותן, ניתן לקבל הלוואה בתנאים הטובים ביותר בשוק.

2. תנאי ההלוואה והריבית

נכון למאי 2023 ריבית הפריים עומדת על 6.25% לכאן הבנקים מוסיפים "ללקוח טוב" כ- 3.5% זאת אומרת, עבור הלוואה בתנאים טובים בבנק תשלמו ריבית ממוצעת של 10%, ואילו לקוח פחות טוב יכול להגיע לריבית מקסימלית שנתית  P+10.75%, דהיינו 17%(!)

לעומת זאת קרן השתלמות מציעה מסלול הרבה יותר אקרקטיבי וזאת משום שלחברת הביטוח יש ביטחונות רציניים והם הכסף בקרן ההשתלמות. הריבית בקרן ההשתלמות עומדת סביב פריים או פריים מינוס חצי, ז"א סה"כ בין 5.75% לבין 7.25% 

מדובר בפערים מאוד מאוד משמעותיים וחסכון שנתי של אלפי ש"ח.

3. מסלולי הלוואה בקרן השתלמות

חברות ביטוח ובתי השקעות מציעים לחוסכים מגוון מסלולים של הלוואות מקרן ההשתלמות. עבור קרן השתלמות נזילה, ניתן לקחת הלוואה של עד 80% מהיתרה בקרן, ועבור קרן השתלמות שאינה נזילה, ניתן לקחת הלוואה של עד 50% מהיתרה.


  • מסלול הלוואת גרייס: במסלול זה, אתה משלם את תשלומי הריבית כל חודש, ובסוף התקופה אתה משלם את סכום ההלוואה.
  • מסלול בלון: במסלול זה, אתה משלם את ההלוואה בקרן ההשתלמות בתשלום אחד בסוף התקופה. תשלום זה כולל את סכום ההלוואה והריבית שלה.
  • מסלול שפיצר: מסלול ההלוואה המקובל ביותר. במסלול זה, אתה משלם בכל חודש את החלק היחסי של ההלוואה ואת הריבית שלה.

מה לקוחות אומרים עלינו?

כאדם דתי, חשוב לי שהמתכנן הפיננסי שלי יבין את העקרונות והערכים שלי. אפי התייעץ איתי בכל התהליך ומצא לי תוכנית שתתאים לעקרונות שלי, למשל מסלול השקעה כשר אני ממליץ בחום עליו לכל מי שמחפש ייעוץ פנסיוני מקצועי ואמין.

משה בן 49 - ירושליםמשה בן 49 - ירושלים

הצלחתם למחזר לי את ההלוואות ולשפר את התנאים בצורה משמעותית! אני ממליץ בחום על שירות ההלוואה שלכם. התנאים היו מצוינים, והחברה הצליחה לעמוד בכל ההתחייבויות שלה

ישי בן 41 - פתח תקווהישי בן 41 - פתח תקווה

"שמעתי על אפי מחברה טובה שכבר עבדה אתו, וזאת הייתה המלצה משמעותית מאוד. הוא טיפל בכל הצרכים שלי בנוגע לחסכונות שלי בצורה מקצועית ויעילה. אני ממליצה עליו בחום."

שירה בת 53 - גבעתייםשירה בת 53 - גבעתיים

"אחרי שעברתי בין כמה סוכני ביטוח, סוף סוף מצאתי את המקום הנכון בשבילי. הוא הקשיב לצרכים שלי והתאים תוכניות בהתאם לעיסוקי, ולמצבי המשפחתי. התוצאות היו מדהימות, ואני סוף סוף מרוצה מהשירות!"

מעיין בת 35 - רמת גןמעיין בת 35 - רמת גן
1
2
3
4